Adventní čas oživí Mikuláš, hudba i hvězdná jména

Adventní čas oživí Mikuláš, hudba i hvězdná jména

Dětem skončily prázdniny, pomalu začíná podzim a za nedlouho nás čeká adventní čas, který není jen časem pohody a tradic, ale také hektických příprav a shonu. Proto je potřeba zastavit se a užít si přicházející vánoční svátky. V období největších svátků v roce pro Vás Sport a kultura Studénka, příspěvková organizace, připravuje spoustu akcí. A my Vám už nyní prozradíme, na co se můžete těšit.

29.11. UŽ SVÍTÍ
Rozsvícení vánočního stromu. Tradiční akci, kdy rozsvítíme vánoční strom na náměstí Republiky, si tentokráte užijeme se zpěvákem Pavlem Novákem. Akci doplní bohatý doprovodný program, nebude chybět živý betlém a vánoční jarmark.

06.12. TAK TROCHU JINÝ MIKULÁŠ
I netradičním způsobem lze pojmout návštěvu mikulášské družiny. Mikuláš s andělem a čertem tentokrát zavítá se svou nadílkou nejen za dětmi, ale také za zvířátky z Jarošova statku.

15.12. VÁNOČNÍ TANČÍRNA
Se svými pravidelnými návštěvníky a také s rokem 2015 se tančírna rozloučí stylově, a to prostřednictvím cimbálové muziky.

12.12. VÁNOČNÍ KONCERT BRAČ
Vánoční skladby zahraje Tamburašský soubor Brač Studénka.

19.12. VÁNOČNÍ KONCERT JANKA LEDECKÉHO
Skladby zpěváka Janka Ledeckého patří neodmyslitelně k Vánocům. Každý z nás jistě zná hity „Ryba rybě“ a „Sliby se maj plnit o Vánocích“. Nejen těmito písněmi přivítáme společně s Jankem Ledeckým přicházející zlatou adventní neděli a Vánoce. Na koncertě se představí nejen samotný zpěvák, jako host vystoupí M. Nostiz Quartet. V jednání je rovněž společné vystoupení místního dětského sboru.

Vstupenky budou v předprodeji zhruba od konce září.

Více informací o připravovaných akcích získáte v nadcházejících číslech studéneckého zpravodaje, plakátech a na www.sak-studenka.cz.

Nikola Horňáková
koordinační, projektový a programový pracovník

Další článek:
Předchozí článek: