Letní příměstské táborové soustředění

Letní příměstské táborové soustředění

Od pondělí do pátku v termínu od 3. do 7. 8. 2015, pořádal FOTBAL STUDÉNKA první ročník Letního příměstského táborového soustředění, který byl určen pro širokou veřejnost. Přihlásilo se nám celkem 22 dětí, ale jedno se pro nemoc bohužel nemohlo nakonec zúčastnit.

Pro všechny účastníky byl připraven bohatý program plný pohybových aktivit, soutěží a také výletů. Každé dítě nafasovalo památeční tričko a klubovou kšiltovku, k dispozici byla celodenní strava a pitný režim. Děti během soustředění navštívily ZOO a Dolní oblast Vítkovice v Ostravě, Heipark v Tošovicích nebo si zachytaly ryby v Pustějově. Na závěrečný den jsme pro ně nachystali fotbalové utkání proti rodičům, osvěžení od hasičů, večerní táborák a ohňostroj. Navíc bylo pro děti připraveno přenocování ve stanech přímo na stadionu, čehož využilo nakonec 15 dětí.

Velké poděkování patří zejména hlavnímu organizátorovi Martinu Dýčkovi a také Jirkovi Švagerovi. V průběhu celého týdne asistovali při jednotlivých aktivitách také Vojtěch Slavík, David Dýčka, Nikola Slavíková a Zuzana Švagerová. Tato akce měla velice pozitivní ohlas nejen mezi dětmi, ale také mezi rodiči a širokou veřejností. Každý z nich se již těší na další ročník této akce.

Libor Slavík

Hlavním sponzorem webové verze pro Září 2015:inzerce

Další článek:
Předchozí článek: