Soutěž požárních družstev

Soutěž požárních družstev

V sobotu 25. července 2015 uspořádal Sbor dobrovolných hasičů Studénka-nádraží v areálu Mlýnská již 37. ročník soutěže požárních družstev O putovní pohár starosty SDH Studénka-nádraží. O nejlepší časy v nejatraktivnější disciplíně požárního sportu – požárním útoku přijelo soutěžit 23 sedmičlenných družstev žen, mužů a mužů nad 35 let.

V letošním roce nám počasí opět přálo a na soutěžící družstva se sluníčko usmívalo a ve velmi teplém odpoledni mohli hasičky a hasiči předvést své hasičské umění.

V kategorii mužů nejrychleji provedlo požární útok družstvo ze Stachovic, v kategorii žen to bylo opět družstvo z Tísku a mezi muži nad 35 let zvítězilo domácí družstvo. Naše družstvo mužů skončilo po zaváhání na sacím vedení na 15. místě.

Děkujeme všem sponzorům, kteří nám přispěli na ceny pro vítězná a další vyhodnocená družstva, a zvláště městu Studénka za finanční podporu poskytnutou formou grantu, která nám umožnila zorganizovat a uskutečnit tuto soutěž. Zároveň děkujeme divákům, kteří si našli cestu na „Mlýnskou“, a doufáme, že nám zachovají svou přízeň i v dalších letech.

Ivo Hotárek
starosta SDH Studénka-nádraží5

Hlavním sponzorem webové verze pro Září 2015:inzerce

Další článek:
Předchozí článek: