Prohelp Studénka pro “Slunečnici”

Prohelp Studénka pro “Slunečnici”

Občanská společnost Prohelp se sídlem ve Studénce působí v našem městě oficiálně již 3 roky. Její zakladatelé Pavel Auxt, Jiří Bainar a Pavel Klosík udělali za dobu své činnosti radost mnoha potřebným. V letošním roce byla finanční pomoc nabídnuta panem Pavlem Auxtem naší škole. Nejdříve u nás převládlo překvapení, posléze jsme byli nadšeni a toto nám zůstalo. Spolupráce, maximální vstřícnost a úsilí společnosti byly nadstandardní.

V úterý 25. 08. 2015 byla tedy škole předána školní lavice s polohovacím křesem pro tělesně postižené a didaktická stavebnice v celkové hodnotě 21.361 Kč. Prostředky k zakoupení pomůcek byly získány volnočasovými aktivitami společnosti a jejích partnerů, za což jim patří obrovský dík, protože to dnes již není běžným zvykem. Svým darem udělali radost dětem a nám dospělým vrátili kousek víry v to, že pokud je snaha a předsevzetí, dobrá věc se podaří.

Přeji společnosti Prohelp neutuchající sílu, nadšení, nápady a mnoho těch, kterým udělají v budoucnu radost tak jako nám.

Děkujeme.

Mgr. Miroslava Halušková
ZŠ Slunečnice

Hlavním sponzorem webové verze pro Říjen 2015:inzerce

Další článek:
Předchozí článek: