Ženy v akci

Ženy v akci

Milé ženy a dívky,

ruku na srdce, každá z nás si alespoň jednou v životě chtěla vyzkoušet roli modelky. Předvádět tak ty nejnovější módní kousky, užít si obdiv mužů, péči stylistů a kadeřníků. Pro ty z Vás, které by si tento sen stále chtěly splnit, máme jedinečnou příležitost: SAK Studénka, příspěvková organizace, ve spolupráci s Reklamní a modelingovou agenturou Studio 365 hledá 3 ženy! Bez rozdílu věku, míry a váhy, které se v pátek 27. 11. 2015 promění v rámci akce „ŽENY V AKCI“ v modelky. A to v modelky opravdové: krásné šaty, líčení, účes a skvělou zábavu, to vše Vám můžeme slíbit. A co Vás to bude stát? Jen trochu času a odvahy.

Pokud se tedy nebojíte a chcete si užít „SVŮJ“ večer, zašlete nám svou fotografii (jakoukoli) s heslem „MODELKA“ a své kontaktní údaje na mail: hornakova@sak- studenka.cz do 31. 10. 2015.

TO OVŠEM NENÍ VŠE! V rámci této akce rovněž hledáme jednu dobrovolnici, která touží po změně svého zevnějšku. Pokud se tedy chcete dozvědět, jak by si s Vámi poradily „3 popelčiny oříšky“, tedy stylista, vizážista a kadeřník z profesionálních salonů, zašlete nám rovněž svou fotografii s heslem „PROMĚNA“, krátký příběh o tom, proč zrovna Vy byste se měla stát naší „Popelkou“, a své kontaktní údaje na mail hornakova@sak- studenka.cz do 31.10.2015.

Nezapomeňte: Každá žen si zaslouží být krásná!

Těšíme se na Vás
Nikola Horňáková

Hlavním sponzorem webové verze pro Říjen 2015:inzerce

Další článek:
Předchozí článek: