“Ať žijí duchové aneb Nocování se strašidly”

“Ať žijí duchové aneb Nocování se strašidly”

Na naše tradiční nocování se strašidly jsme se těšili už od září. Konečně jsme se 23. října dočkali. Příprava byla důkladná – celý týden jsme kreslili, malovali a vystřihovali strašidla, pavouky i oblíbené netopýry. Starší spolužáci vykrajovali strašidelné dýně.

Po nachystání třídy na spaní a vybalení plyšových kamarádů jsme si zahráli hry a zazpívali písničky. Vydatná večeře nám dodala sílu a mohli jsme se připravit na stezku odvahy. Na noční výpravu po škole jsme vyrazili ve dvojicích, aby se naši prvňáčci moc nebáli. Starší kamarádi v roli strašidel připravili úkoly, jako je skládání puzzle při světle z dýně, hledání myšek ve tmě, počítání pavouků, lovení rybiček apod. Strašidelné zvuky některé z nás sice vylekaly, ale všichni jsme se vrátili v pořádku. Před spaním jsme si ještě zazpívali oblíbenou písničku o příšeře a pak už jsme si vlezli do spacáků.

Ráno se o skvělou snídani postaraly paní vychovatelka, paní učitelka i paní asistentka. Za zvládnutí nocování nás čekala odměna – perníkové postavičky od Alexe a malý dárek. Děkujeme všem maminkám, které nám napekly dobroty.

kluci, holky a paní vychovatelka Bočkayová ze ŠD při ZŠ Sjednocení

Chcete tu mít svou reklamu? Kontaktujte nás.

Další článek:
Předchozí článek: