CO ČEKÁ SPORT A KULTURU V NÁSLEDUJÍCÍM ROCE?

CO ČEKÁ SPORT A KULTURU V NÁSLEDUJÍCÍM ROCE?

Naši milí hosté, návštěvníci, sportovci, děti i dospělí!

Tak se zase rok s rokem sešel a začíná nám nový, dvoutisící šestnáctý. Dovolte mi, abych malinko zabilancovala a zhodnotila ten dvoutisící patnáctý.

Našich 196 akcí se zúčastnilo více než 18 000 lidí, a to na pořadech určených dětem, dospělým, seniorům i celým rodinám a školám. Akce jsme pořádali v Dělnickém domě i v baru na zimáku, v areálu bývalého koupaliště i u zámku a byly věru rozmanité: od divadelního představení, koncertů, přednášek až po akce strašidelné či vzdělávací a také samozřejmě sportovní.

Za to, že můžeme naším programem dělat radost i potěšení všem našim návštěvníkům, musíme v prvé řadě poděkovat městu Studénka, protože bez jeho finanční podpory by to samozřejmě nešlo. Velký dík patří ale i všem mým kolegům, kteří akce vymýšlejí, organizují, chystají i po nich uklízejí.

A co nás čeká tento rok?

Náš plán akcí je opět bohatý a určitě si v něm vyberete. Opět tu přivítáme zajímavé divadelní představení, zpěváky i hudební interprety. Spolupráci na novém pořadu „Show V saku“ nám přislíbil Josef Klíma, kterého představíme ne jako investigativního novináře, ale jako moderátora, hudebníka i baviče. Chystáme spoustu akcí pro děti i rodiny, pro mládež i seniory. Již pravidelnou součástí roku ve městě je městský ples, Den města, rozsvícení vánočního stromu a myslím, že už si své příznivce našly pořady v rámci „Letního festivalu“, „Fajného léta“, „Čarodějných ohňů“, pekelných diskoték i diskoték na zimáku. Důležitou součástí našich programů jsou pořady pro školy, takže určitě proběhne oblíbená akce „112 zasahuje“ a také připravujeme jedno velké překvapení, související s významným výročím připadajícím na tento rok… A to nejen pro školy, ale i pro Vás, širokou veřejnost.

Jsme moc rádi, že jste naše pořady a akce navštívili v loňském roce v takovém počtu, a budeme se rozhodně dále snažit udělat vše proto, abychom připravovaným programem uspokojili ještě více z Vás.

Moc děkujeme za přízeň, vážíme si jí.

S úctou a přáním do nového roku 2016 všeho dobrého, dobrého zdraví a dobré nálady

 

Mgr. Hana Maiwaelderová
ředitelka SAK Studénka, příspěvková organizace

Další článek:
Předchozí článek: