ČMELDA S BRUMDOU PODRUHÉ

ČMELDA S BRUMDOU PODRUHÉ

Milé děti, líbilo se Vám zimní dobrodružství včelích medvídků, které jste viděly v listopadu loňského roku společně se svými spolužáky? Pokud ano, tak máme pro Vás dobrou zprávu. Včelí kamarádi Čmelda a Brumda za Vámi opět zavítají společně se svým domovským divadlem Krapet z Prahy. Tentokráte Vám představí své tradiční příhody, a to v sobotu 27.02.2016 od 15:00 hodin v Dělnickém domě.

 

A o čem pohádka bude?

Víte, jak se správně „lítá“?

A proč si Pavouk tak pomlaskává?

Proč je sluníčko dneska tak nízko?

A kde vlastně bydlí Pučmeloud?

A víte, kolik je v mraveništi mravenců?

Kolik mají Berušky teček?

S Brumdou a Čmeldou se to jistě dozvíte.

 

Brumda a Čmelda jsou malí čmeláci, které většina z nás jistě zná z televizních večerníčků. Jejich dobrodružství ožívají uprostřed rozkvetlé louky, na které se čmeláčci učí nejen létání a sběru sladkého medového prášku, ale také odvaze k překonávání nástrah lučního světa. Díky moudrým radám své maminky a pomoci svých kamarádů housenky, motýla a krásné berušky šťastně překonají nástrahy hladového pavouka, zachrání malé miminko a stanou se hrdiny celého palouku, když dopadnou strašidelného zloděje Pučmelouda!

 

Předprodej vstupenek bude probíhat od 01.02.2016 prostřednictvím našich webových stránek nebo na obvyklých prodejních místech. Cena vstupného: jednotlivé 70 Kč, rodinné (3 osoby) 150 Kč.

 

Těšíme se na Vás.

 

Nikola Horňáková

koordinační, projektový a programový pracovník

Další článek:
Předchozí článek: