DOBRÝ DEN, MĚSTO… LÉTO, HUDBA A ZÁBAVA PRO VŠECHNY!

DOBRÝ DEN, MĚSTO… LÉTO, HUDBA A ZÁBAVA PRO VŠECHNY!

Dobrý den, město, aneb tradiční oslavy Dne města Studénky propuknou letos v sobotu 11.06.2016, a to již od 10:00 hodin. A na co se můžete těšit? Opět toho bude spousta: zábava, hudba, tanec, prostě vše, co patří k dobré letní zábavě.

Odpolední program zahájíme vystoupením místních organizací a spolků, následovat bude volná zábava na nejrůznějších atrakcích jako např. criscros či bumper a program pro děti.

Dopolední program odstartuje koncert naprosto úžasné a jedinečné kapely The Tap Tap, jejíž hity jako „Řiditel autobusu“ či „Moje volba“, zná snad každý. Kapela studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu The Tap Tap není žádná rychlokvaška. Během 16 let existence si kapela poctivě prošlápla své místo v českém šoubyznysu a mnohokrát úspěšně reprezentovala ČR i v zahraničí. Stali se rovněž pravidelnými hosty na mnoha významných akcích a festivalech, jako jsou např. Colours of Ostrava nebo Hudbou pro UNICEF. Každoročně také vyprodávají pražskou Lucernu. Kapela, která publikum baví nejen svými hity, ale také neotřelým humorem, vystoupí ve 14:00 hodin.

Odpoledne pak bude patřit soutěžím pro všechny výher chtivé jedince, dětem, které pobaví Ája s JInálkem, a opět hudbě. Do Studénky za námi zavítá další host, tentokráte to bude orchestr složený z mladých muzikantů Základní umělecké školy v Orlové M-Band, který sklidil velké ovace na loňském Festivalu v ulicích. Pokračovat budeme známými hity v podání neméně známé kapely Tatroska, která nějakou dobu nebyla, ale pro nás naštěstí znovu je a svým originálním hudebním aranžmá nás pobaví v podvečer oslav dne města. Ten uzavřeme vyletněnou diskotékou.

Během dne samozřejmě nebudou chybět rukodělné dílničky pro děti, prezentační stánek města Studénky a příspěvkové organizace SAK Studénka, chutné občerstvení, ale také novinka letošního roku tzv. Relax zóna, kde si budete moci odpočinout, a vychutnat si tak zábavný program.

Takže těšíme se na Vás 11.06. Kde? V areálu bývalého koupaliště ve Studénce.

Nikola Horňáková
koordinační, projektový a programový pracovník

Další článek:
Předchozí článek: