HUDBA, KLAUNI, DIVADLO, DISKOTÉKY… LETNÍ FESTIVAL VE STUDÉNCE

HUDBA, KLAUNI, DIVADLO, DISKOTÉKY… LETNÍ FESTIVAL VE STUDÉNCE

V pořadí již třetí letní festival ve Studénce přinese i letos spoustu zábavy, hudby, divadla i sportovních aktivit. Pro děti budou připraveny nejen středy plné klaunských a divadelních rošťáren, ale také tvořivých dílniček nebo zvířátek. Dospělí nepřijdou o tradiční zahájení a ukončení léta, a ani o pravidelné diskotéky. Letní měsíce pak nabídnou další akce jako oblíbené Fajne léto na zámecké zahradě nebo Country odpoledne u koní na Jarošově statku.

Kompletní program letního festivalu 2016 najdete během následujících dní a týdnů na webu www.sak-studenka.cz, na plakátech nebo v kabelové televizi Odra. Už teď vám ale můžeme přiblížit některé akce…

V pátek 01.07. bude v areálu bývalého letního koupaliště zahájeno léto tradiční diskotékou, o týden později se můžete těšit na oblíbené zvířátkové odpoledne na Jarošově statku. Ano, hádáte správně, akce Country odpoledne u koní nebude chybět ani letos a těšit se na ni můžete už v sobotu 09.07.

Léto pomyslně rozpůlí akce na podporu vagonářského muzea —Fajne léto. To se uskuteční již tradičně v sobotu 23.07. na zámecké zahradě a po loňském úspěchu kapely Jelen tentokrát do Studénky kromě jiného zavítají další výrobci rádiových hitů —kapely Mirai a Light & Love.

Chybět nebudou ani nové akce z minulého léta, které si vysloužily pochvalu, a letos budou zase o něco lepší a vychytanější. Polovina léta bude opět trochu rozpustilá v rámci Rozmarného léta na letním koupališti, kde nebude chybět zábava, soutěže a jiné bláznivé hry. O týden později, v sobotu 13.08. rozezpíváme zámecké schody, když se přímo na nich představí autor písničky I Have No Inspiration Thom Artway a slovenská star Mirka Miškechová, známá především díky duetu Cudzinka v tvojej zemi s Xindlem X.

Věříme, že si s námi i letošní ročník letního festivalu ve Studénce přijdete užít, a budeme se těšit!

Filip Nekola
vedoucí programu a propagace

Další článek:
Předchozí článek: