COUNTRY, ZÁBAVA NA KOUPALIŠTI I HUDBA NA ZÁMKU

COUNTRY, ZÁBAVA NA KOUPALIŠTI I HUDBA NA ZÁMKU

Letní festival ve Studénce přinese i v letošním roce spoustu zábavných a sportovních aktivit, ale také hudby. Pro děti jsou opět připraveny středy plné klaunských rošťáren, pohádek a tvořivých dílniček. Tance chtiví jedinci nepřijdou o tradiční páteční diskotéky ani během letní sezony a rodiny s dětmi se již podruhé mohou těšit na netradiční akce, které měly v loňském roce svou premiéru.

 

Sobota 09.07.2016 od 14:00 hod.                 Country odpoledne u koní

Třetí ročník akce, kterou pořádá Sport a kultura Studénka, příspěvková organizace, společně s Jarošovým statkem, bude ve znamení country zábavy. Děti i dospělí se mohou těšit na koně, poníky a všechna zvířátka z Jarošova statku, ukázky Lead Rein, parkurového stání a country tanců Kanafas. Nebude chybět country hudba, zábavné hry a občerstvení. Přijďte si s námi užít odpoledne u koní. Vstup na akci je zdarma.

 

Neděle 31.07.2016 od 14:00 hod.                  Rozmarné léto na koupališti

Odpoledne v plavkách bez bazénu, zvláštní to rozmar? V loňském roce jsme si tento způsob léta vyzkoušeli poprvé a pro velký úspěch si tuto netradiční akci zopakujeme i letos. Ve stylu rozmarného léta se budeme poslední červencový víkend bavit v areálu místní plovárny, a to i přesto, že zde není funkční bazén. Ale nemusíte se ničeho bát. Díky netradičním zábavným atrakcím plných vody si letní den užijeme i bez velkého bazénu: aquazorby, lodičky pro děti, úžasná vodní skluzavka, bazének a další. To vše osvěží Vaše tělo i mysl v případě tropických teplot. Takže nezapomeňte! Plavky s sebou a hurá na plovárnu do Studénky. Vstup je zdarma.

 

Pátek 12.08.2016 od 18:00 hod.                   Po starých zámeckých schodech

Před rokem nás „Po starých zámeckých schodech“ svým temperamentem a talentem provedla zpěvačka Elis společně s písničkářem Tomášem Ptáčkem neboli Ptakustikem. Letos se naladíme na vlnu československou. Pozvánku do Studénky přijala zpěvačka Mirka Miškechová, kterou většina z nás zná především z hitu „Cudzinka v tvojej zemi”, kterou nazpívala s českým kolegou Xindlem X. Mirka Miškechová je sympatická a talentovaná písničkářka z Považské Bystrice. Její debutové album „Schizofrenik optimista” Vás naladí na pohodovou vlnu, a to nejen díky skvělému hlasu Mirky Miškechové, ale také dokonalým textům, které si Mirka sama píše.

 

Slovenskou zpěvačku doplní český zpěvák Thom Artway, vlastním jménem Tomáš Maček. Thom Artway pochází z malé vesnice Vlachovice na Valašsku. Posluchači ho mohou znát z populárního soundtracku „Křídla Vánoc”, na který přispěl skladbou „Towards the Sun”. Jeho dalšími hitovkami, které jistě nejednou slyšel každý z nás, jsou např. „I have No Inspiration” nebo „Blind Man”. Večer plný pohodových písní a mladých talentů se uskuteční v areálu zámecké zahrady. Vstup je zdarma.

Věříme, že všechny akce, které se uskuteční v rámci Letního festivalu, si s námi užijete. Bližší informace o programu naleznete na www.sak-studenka.cz a na plakátech.

 

Nikola Horňáková

koordinační, projektový a programový pracovník

Hlavním sponzorem webové verze pro Červenec 2016:inzerce

Další článek:
Předchozí článek: