PRVNÍ TURNAJ RAMS DĚTÍ A RODIČŮ  VE ČTYŘHRÁCH V BADMINTONU

PRVNÍ TURNAJ RAMS DĚTÍ A RODIČŮ VE ČTYŘHRÁCH V BADMINTONU

Jako každý rok se sešly děti badmintonové školičky Raketových a míčových sportů Studénka, z. s., na svém závěrečném turnaji ve čtyřhrách v badmintonu, který se z kapacitních důvodů konal dne 30. dubna 2016 v krásné sportovní hale pana Pavla Pische v Pustějově.

Tentokrát se do turnaje zapojili přímo i rodiče dětí, což bylo velmi příjemným zpestřením této sportovní akce. Fakticky šlo o dvojturnaj, který byl fyzicky i psychicky náročný nejen pro děti, ale i jejich rodiče. Snaha dětí a jejich rodičů si míčky vzájemně nekazit a vyhrát nad soupeři byla skutečně obrovská. V zápasech byly vidět zázračné zákroky, které by překvapily i největšího badmintonového profíka. Proto se nebylo čemu divit, že na řadu přišly nejen radostné emoce vítězů, ale i slzičky smutku poražených dětí.

Turnaje se zúčastnilo celkem 40 dětí a rodičů ze Studénky, Pustějova, Tísku, Brušperku, Lhotky u Ostravy a Ostravy.

V turnaji pokročilých dětí zvítězila dvojice Julie Otrusinová a Matěj Karlík (Studénka). Na druhém místě se umístil pár Antonín Vodný a Jakub Dobeš (Studénka). Na třetím místě se umístili hráči Filip Přeček a Barbora Pejznochová (Lhotka u Ostravy).

V turnaji méně pokročilých dětí se na prvním místě umístil Buchman a Rybarik (Brušperk). Na druhém místě se umístil pár Natálie Šimečková a Lukáš Iwoniak (Studénka). Na třetím místě se umístila Markéta Tomášková a Adam Teichmann (Studénka).

Ve společném turnaji dětí a rodičů zvítězil Filip Přeček s otcem Lukášem Přečkem ze Lhotky u Ostravy. Na druhém místě se umístila Markéta Tomášková s otcem Bronislavem Tomáškem ze Studénky. Třetí místo obsadil Matěj Karlík s matkou Hanou Karlíkovou z Tísku.

Turnaj se uskutečnil ve skutečně přátelské pohodě. Děti si společně hezky zahrály a rodiče se s nimi dobře pobavili. Na závěr turnaje byli všichni hráči i rodiče za své výkony po zásluze odměněni hezkými sportovními cenami.

V dnešní uspěchané době tento originální turnaji dětí a rodičů opět ukázal, jak je důležité se věnovat svým dětem a jejich sportovní výchově. Proto je pořádání těchto akcí tím nejlepším, co oddíl Raketových a míčových sportů Studénka, z. s., může občanům města Studénky nabídnout.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem, kteří se na uspořádání tohoto organizačně náročného turnaje podíleli, a hlavně městu Studénka, které tento turnaj grantově podpořilo.

JUDr. Stanislav Vodný

předseda Raketových a míčových sportů, z. s.

Hlavním sponzorem webové verze pro Červenec 2016:inzerce

Další článek:
Předchozí článek: