RADŮZA… HUDBA, KTERÁ VÁS CHYTNE ZA SRDCE

RADŮZA… HUDBA, KTERÁ VÁS CHYTNE ZA SRDCE

Zpěvačka, multiinstrumentalistka a autorka hudby i textů začínala s převážně bluesově zabarveným repertoárem na ulici, kde ji v roce 1993 objevila zpěvačka Zuzana Navarová. To je RADŮZA, vlastním jménem Radka Vranková. Kdo zná její hity Jednou to pomine, Studený nohy, Větře, duj, Ocelový město nebo Madelaine, uzná, že je to interpretka vskutku originální a nezapomenutelná.

Poslední album Marathon —Příběh běžce je kniha i album, připomínající, jak bolestné jsou válečné ztráty, bez ohledu na čí straně jste. Tentokráte přední česká písničkářka spojila několik svých dovedností, a napsala tak knihu povídek tvořících souvislou dějovou linku a každou z nich doplnila písničkou. Vznikl jakýsi knižní muzikál, který sama Radůza nazývá „chansonetto“. Za tuto desku obdržela Radůza platinovou desku.

Svůj repertoár představí Radůza Studeňákům na podzim, konkrétně tedy ve čtvrtek 20.10.2016. Pokud máte rádi hudbu, která Vás rozesměje, rozpláče a chytne za srdce, nenechte si tento koncert ujít. Vstupenky budou v předprodeji zhruba od poloviny prázdnin.

Těšíme se na Vás.

 

Nikola Horňáková

koordinační, projektový a programový pracovník

Hlavním sponzorem webové verze pro Červenec 2016:inzerce

Další článek:
Předchozí článek: