T. G. MATONKY, TANEČNICE ZE STUDÉNKY, OBHÁJILY LOŇSKÉ ZLATO V SOUTĚŽI „ČESKO SE HÝBE 2016”

T. G. MATONKY, TANEČNICE ZE STUDÉNKY, OBHÁJILY LOŇSKÉ ZLATO V SOUTĚŽI „ČESKO SE HÝBE 2016”

Taneční skupina T. G. Matonky (11 děvčat) se vydala v pátek 3. června 2016 v brzkých ranních hodinách do Prahy. Úkol byl těžký, ale jasný —obhájit loňské vítězství. Natrénováno bylo, nálada taky výborná, odhodlání velké a skvělý výkon na soutěžním pódiu… povedlo se. V přímém přenosu naše maminky, tatínkové, sourozenci, spolužáci nebo přátelé sledovali vystoupení T. G. Matonek. Nezklamaly jsme a vyhrály 1. místo.

Matonky mají za sebou opět úspěšnou taneční sezonu s předními umístěními ve vyšších i nižších soutěžích, ve třech postupových soutěžích se probojovaly do finále. 1. místo „Česko se hýbe 2016” a 3. místo v soutěži „Pohyb bez bariér” ve slovenské Žilině. Ne vždy se dařilo, ale o to víc jsme si pak cenily dalších vítězství. Z devíti soutěží jsme si odvezly 3x zlato, 2x stříbro a 1x bronz. Štěstí nám určitě přinesly i dvě nové členky —Denča a Míša.

Hodně věcí by se nám v této sezoně nepovedlo bez pomoci našich rodičů, kteří děvčatům finančně velmi pomohli, děkujeme také Spolku rodičů při ZŠ TGM a sponzoru MSV Metal Studénka, a. s.

 

Mgr. Zuzana Šrámková

vedoucí a choreografka taneční skupiny T. G. Matonky

Foto:

Horní řada zleva: Ivona Musílková, Karolína Holubová, Michaela Šabacká, Martina Sadílková, Markéta Drienková, Andrea Hanzelková, Eva Dostálová, Karolína Korená

Dolní řada zleva: Zuzana Pustowková, Denisa Kirstová, Tereza Holaňová

Hlavním sponzorem webové verze pro Červenec 2016:inzerce

Další článek:
Předchozí článek: