RODINNÉ CENTRUM ZAČÍNÁ NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

RODINNÉ CENTRUM ZAČÍNÁ NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

Prázdniny jsou za námi, utekly opravdu rychle a nám již začíná nový školní rok v Rodinném centru. Letos jako každý rok máme připraveny kurzy Psychomotoriky aneb Cvičení rodičů s dětmi, do kterých jsou přijímány děti od 6 měsíců do 3 let věku. Kurzy pro tyto děti povede i letos lektorka Andrea Pokorná, která má se cvičením dlouholeté zkušenosti a je akreditovanou lektorkou. Lekce budou probíhat každý všední den, podle rozdělení do skupin dle věku buď od 8:30 do 10:00, nebo od 10:00 do 11:30. Tedy každá lekce má 90 minut, je naplněna říkankami, písničkami, pohybovými hrami, u starších dětí začínáme s lehkou výtvarnou výchovou. Všechny tyto aktivity jsou velmi důležité pro vývoj každého malého dítěte.

V novém školním roce se také můžete těšit na pár zajímavých akcí, jako je již tradiční Svatomartinský lampionový průvod, Pouštění balónků přání Ježíškovi, zajímavé přednášky pro rodiče, Miniolypiáda a Ukončení roku s pohádkou.

Také děti, které již chodí do školky, nepřijdou v Rodinném centru zkrátka, od října pro ně opět máme kroužky, které velmi ocení. Například Pohybáček (pohybové hry), Pastelkohraní (výtvarný kroužek), Minibalet, Tancuj, tancuj! (taneční kroužek pro holky a kluky) a mnohé ještě v utajení. Do těchto kroužků se budete moct přihlásit od září, kdy budou k dispozici termíny a místa konání těchto aktivit, proto sledujte naše stránky www.sak-studenka.cz.

Klidný vstup do školního roku a mnoho krásných zážitků s rodinným centrem.

Lucie Zajícová
koordinátor aktivit pro rodiny s dětmiDalší článek:
Předchozí článek: