SOUTĚŽ POŽÁRNÍCH DRUŽSTEV

SOUTĚŽ POŽÁRNÍCH DRUŽSTEV

V sobotu 23.07.2016 uspořádal Sbor dobrovolných hasičů Studénka-nádraží v areálu „Mlýnská“ již 38. ročník soutěže požárních družstev „O putovní pohár starosty SDH Studénka-nádraží“. O nejlepší časy v nejatraktivnější disciplíně požárního sportu, požárním útoku, přijelo soutěžit 17 sedmičlenných družstev žen, mužů a mužů nad 35 let.

V letošním roce nám počasí opět přálo a na soutěžící družstva se usmívalo sluníčko. Ve velmi teplém odpoledni tak mohli hasičky a hasiči předvést přítomným divákům své hasičské umění.

V kategorii mužů nejrychleji provedlo požární útok družstvo z Ostravy-Svinova, v kategorii žen to bylo družstvo z Hukovic a mezi muži nad 35 let zvítězilo společné družstvo Jakubčovic a
Lukavce. Naše družstvo mužů skončilo po zaváhání na terčích na 9. místě a družstvo mužů nad 35 let po stejné chybě na 2. místě.

Děkujeme všem sponzorům, kteří nám přispěli na ceny pro vítězná a další vyhodnocená družstva, a zvláště městu Studénka za finanční podporu poskytnutou formou grantu, která nám umožnila zorganizovat a uskutečnit tuto soutěž. Zároveň děkujeme divákům, kteří si našli cestu na „Mlýnskou“, a doufáme, že nám zachovají svou přízeň i v dalších letech.

Ivo Hotárek
starosta SDH Studénka-nádražíDalší článek:
Předchozí článek: