SOUTĚŽ VE SBĚRU PAPÍRU

SOUTĚŽ VE SBĚRU PAPÍRU

Naše škola se v tomto školním roce již popáté zúčastnila soutěže ve sběru starého papíru. Do projektu firmy ORC recycling, s. r. o., „Zelený strom“ se zapojují školy, které se chovají ekologicky a šetrně k přírodě, zajímavá je pochopitelně i získaná finanční odměna. Každoročně z ní profitují všichni žáci naší školy, například příspěvkem na různá kulturní představení či přepravu na akce pořádané školou. Nejpilnější žáci i třídní kolektivy jsou samozřejmě odměněni zajímavými bonusy.

Žáci naší školy si v letošním roce vedli nadmíru zdatně. Nasbírali totiž neuvěřitelných 23 340 kg starého papíru. Patří jim za to krásné 7. místo v rámci Moravskoslezského kraje, celkem bylo přihlášeno 77 škol.

Poděkování patří žákům a jejich rodičům a prarodičům za podporu této akce. I přes značný počet zapojených žáků věřím, že
v příštím ročníku budeme mít možnost se potkat i s novými tvářemi.

Nejvíce starého papíru nasbírali tito žáci:
1. Paruzová Rozálie, 2. A 6 254 kg
2. Křepelka Jakub, 2. B 1 616 kg
3. Vlk Matěj, 2. B 1 419 kg
4. Davidová Simona, 2. B 1 184 kg
5. Matoušek Matěj, 8. B 701 kg
6. Ševčíková Aneta, 8. A 668 kg
7. Richterová Tereza, 3. tř. 581 kg
8. Svačinová Adéla, 2. B 549 kg
9. Dresler Erik, 9. B 488 kg
10. Lienertová Eliška, 7. B 455 kg

Mgr. Alena Mičkalová
ZŠ ButovickáDalší článek:
Předchozí článek: