PODZIMNÍ PRÁZDNINY? JEDINĚ S VYTŘEŠTĚNÝM OKEM, MIKULÁŠEM A LEOPOLDEM

PODZIMNÍ PRÁZDNINY? JEDINĚ S VYTŘEŠTĚNÝM OKEM, MIKULÁŠEM A LEOPOLDEM

Milé děti,

nepatříte mezi ty, kteří o podzimních prázdninách jedou s rodiči na chalupu nebo lítají po lese a sbírají houby? Pokud tedy máte strach, že se o podzimních prázdninách ukoušete nudou, máme pro Vás dobrou zprávu.

Připravili jsme si pro Vás pohádku, která je určena převážně dětem a všem, co mají rádi poetiku a humor Miloše Macourka. Pohádku Vám představí Divadlo Vytřeštěný oko a ty, co už nyní nevěří svým očím, upozorňujeme, že je vytřeští po zhlédnutí pohádky „Až na dno mamuta”. V hlavních rolích Leopolda a Mikuláše se představí Vám všem dobře známá dvojice Patrik Vojtíšek a Jiří Kohout (znáte z pohádek divadla Krapet „Příhody včelích medvídků” jako Čmeldu a Brumdu a z mnoha dalších představení). Těšit se ovšem můžete také na nevšedního dědečka, kouzelníka s čarovným kloboukem, ale také mamuta a spoustu dalších kamarádů ze zvířecí říše. Vše v podání živých herců, ale také loutek, ze kterých nespustíte oko. Představení je doplněno originální hudbou a krásnou výpravnou scénou. Prostě pohádka jak má být, plná humoru Miloše Macourka, kouzel, napětí a písníček.

A o čem pohádka je?
Mít dědečka je príma, ale když od rána do večera běhá jenom kolem zelí na zahrádce, už to zase taková zábava není. Leopold s Mikulášem si ji však dokážou zařídit sami. „Až na dno mamuta“ je příběh o dvou klucích, jejich věčně upracovaném dědečkovi a zahradě, kde je tak úrodná půda, že by na ní rostly i hrnce, kdyby je někdo zasadil. Zatím se tam ale dějí jiné věci. Projde se po ní celá zoologická zahrada vyčarovaná z kouzelníkova klobouku i oživené prehistorické zvíře. Vyroste na ní keř s brýlemi a pak taky… Ale to už nebudeme prozrazovat.

Pohádka se uskuteční v neděli 30.10.2016 od 15:00 hod. v Dělnickém domě a vstupenky zakoupíte od 03.10. na obvyklých předprodejních místech nebo prostřednictvím našich stránek.

Cena jednotlivé vstupenky je 70 Kč, rodinné vstupné (3 osoby) 150 Kč.

Nikola Horňáková
koordinační, projektový a programový pracovník

Další článek:
Předchozí článek: