RODINNÉ ODPOLEDNE

RODINNÉ ODPOLEDNE

Vážení spoluobčané, jako každý rok, tak i tentokrát pořádalo Sdružení rodičů při ZŠ TGM Studénka pro všechny žáky, jejich rodiče i náhodné kolemjdoucí již tradiční a všemi očekávané Rodinné odpoledne. Tato odpolední show probíhala v sobotu 4. června na zahradě za Dělnickým domem. Počasí se objednávalo dlouho dopředu, takže nám vyšlo.

Po úvodním přivítání všech přítomných jsme mohli začít s bohatým programem, který začal vystoupením dívčí kapely Young Lighters ze ZUŠ J. A. Komenského z Fulneku. Následně vystoupily děti z MŠ Poštovní, říkající si Notička. Sotva jejich hlásky utichly, napochodovaly mažoretky Petra. Následovaly T. G. Matonky a ukázka poslušnosti a obratnosti čtyřnohých chlupáčků z kynologického klubu Studénka. Všem je jasné, že na takovéto show nemůže chybět klaun. A ejhle, byli dokonce dva, Olina a Pupin. V průběhu těchto vystoupení mohly děti také ukázat svůj um při rukodělných dílnách, kde si mohly vyrobit tašku (taťkovi na pivo, mamce na čokoládu). Dále si mohly vyrobit korálkový náramek a namalovat portrét s mistrem Šipošem. A aby daly také odpočinout rukám, měly k dispozici skákací hrady, aqua zorbing, taneční podložky, koníky z Jarošova statku, ukázku techniky SDH Studénka a zručné slečny, které jim na obličej namalovaly vše, co si děti přály. Velké dík patří skautíkům ze dvou studéneckých oddílů Bílí hadi Studénka a Junák, kteří si pro děti připravili hry a vědomostní kvízy, a také DJ Madrovi, který se postaral o ozvučení a playlist nabitý dětskými hity. Jako zlatý hřeb pozdního odpoledne bylo bohaté kolo štěstí. A jéje, málem bychom zapomněli na moderátory odpoledne. Této funkce se zhostila paní Gábina Barvíková se svým synovcem, kterým děkujeme za krásné provedení celou akcí. Po celou dobu bylo pro návštěvníky připraveno bohaté občerstvení v tekutém i pevném stavu a pro každé dítko něco malého na zub na oplátku za to, že nás potěšilo svou návštěvou.

Aby vše klaplo, tak jak má, bylo zapotřebí štědré finanční a materiální podpory našich sponzorů. Následující řazení není dle výše daru, ale abecedně : Anna Baďurová, 4EVER, s. r. o., Hochbau, s. r. o., Libor Polehla —POLI, Manadent, s. r. o., město Studénka, Mgr. Petr Pešat, Moravia Trend, s. r. o., MSV interiér, s. r. o., MSV Metal Studénka, a. s., Pekárna Fišer a synové, spol. s r. o., Petra Křiváková —smíšené zboží, Pizzerie Milano, Řeznictví Naďa, Skanska, a. s., Sklenářství Milan Leja a syn, SAK Studénka, SK Studénka, Václav Šipoš, Zdeněk Šopík, s. r. o., ULMA Constructión a v neposlední, možná první řadě svým časem a zápalem, členové Sdružení rodičů.
Děkujeme za pozornost a za rok se opět těšíme na další Rodinné odpoledne s Vámi.

Sdružení rodičů při ZŠ TGM ve Studénce

Další článek:
Předchozí článek: